PPHU "Agroma - Sokółka" Sp. z o.o. działa na terenie województwa podlaskiego. Początek działalności datuje się na lipiec 1994r. Firma zajmuje się zaopatrywaniem dużych i małych gospodarstw rolnych w artykuły niezbędne do prowadzenia działalności rolniczej oraz około rolniczej. Nasz asortyment to przede wszystkim artykuły szybko rotujące, sezonowe jak nawozy, środki ochrony roślin, chemia i artykułu przemysłowe.


PPHU "Agroma - Sokółka" Sp. z o.o. to również duży skład części do maszyn i urządzeń wykorzystywanych w szeroko pojętym rolnictwie. Naszym atutem jest wiedza i doradztwo w zakresie doboru części oraz atrakcyjne ceny. Asortyment w dziale akcesoriów rolniczych to przede wszystkim szeroki zakres narzędzi i artykułów metalowych.


Nasza firma zaopatruje również branże budowlaną, ogrodniczą, leśną oraz przemysł.

Współpracujemy z największymi hurtowniami w kraju i Europie, co pozwala oferować klientom produkty w atrakcyjnych cenach.

Firmę nagradzano w licznych konkursach m. in. Gepardy Biznesu, Gazele Biznesu. Jesteśmy członkiem Związku Pracodawców i Przedsiębiorców Ziemi Sokólskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i skorzystania z przygotowanej oferty!

Nasze rachunki bankowe:

Bank Zachodni BZWBK

91 1500 1083 1210 8000 5579 0000

Bank Pekao SA Oddział w Sokółce

62 1240 5240 1111 0000 5707 6166

Here too, however, certain requirements apply to the turnover of the Bonus. It is therefore not possible to simply withdraw such a Bonus. You must successfully unlock it before. You will find out how this works in the next section https://www.listennotes.com/podcasts/roulette-tips-tricks/basic-rules-features-of-Htb140j9Pau/