O nas

plakat2

Agroma Sokółka powstała w 1994r. Firma zajmuje się zaopatrywaniem dużych i małych gospodarstw rolnych w artykuły niezbędne do prowadzenia działalności rolniczej oraz około rolniczej. Nasz asortyment to przede wszystkim artykuły szybko rotujące, sezonowe jak nawozy, środki ochrony roślin, chemia i artykułu przemysłowe.

To również duży skład części do maszyn i urządzeń wykorzystywanych w szeroko pojętym rolnictwie. Naszym atutem jest wiedza i doradztwo w zakresie doboru części oraz atrakcyjne ceny. Asortyment w dziale akcesoriów rolniczych to przede wszystkim szeroki zakres narzędzi i artykułów metalowych.

Nasza firma zaopatruje również branże budowlaną, ogrodniczą, leśną oraz przemysł. Współpracujemy z największymi hurtowniami w kraju i Europie, co pozwala oferować klientom produkty w atrakcyjnych cenach.

Firmę nagradzano w licznych konkursach m. in. Gepardy Biznesu, Gazele Biznesu. Jesteśmy członkiem Związku Pracodawców i Przedsiębiorców Ziemi Sokólskiej.

Rolnikszuka.com to marka własna PPHU „Agroma – Sokółka” Sp. z o.o.

To sklep internetowy który powstał w 2010 roku. Był to naturalny krok w rozwoju naszej firmy, która od lat 90′ zajmuje się zaopatrzeniem w części do maszyn. 

Z biegiem lat nasze doświadczenie i umiejętność doboru części zamiennych spowodowało wzrost zainteresowania klientów z całego kraju. Szczególnie w asortymencie trudno dostępnych części, często do maszyn starszych typów lub mało popularnych.

Dziś Rolnikszuka.com jest sklepem który do codziennego funkcjonowania potrzebuję dużego zespołu ludzi. Szczególnie w dziale logistyki i wysyłek. Naszym priorytetem jest nieustanny rozwój i wykorzystanie wszelkich środków technologicznych dla jeszcze lepszej obsługi zamówień i jeszcze szybszej wysyłki naszych produktów.

Podejmujemy trudne wyzwania i nawiązujemy szerokie kontakty międzynarodowe B2B zarówno w sektorze zakupu części od producentów z krajów EU, jak i sprzedaży na terenie całej Europy.

Rozwijamy też kolejną markę Twojeplony.pl, internetową platformę do sprzedaży środków ochrony roślin, nasion, nawozów i produktów paszowych.

Jesteśmy stabilną polska marką z ugruntowaną pozycją w branży rolniczej. Wszystkie zamówienia wysyłamy bezpośrednio z naszych magazynów. Każdy produkt objęty jest gwarancją producenta i podlegać może reklamacji.  Zwroty produktów przyjmujemy nawet do 100 dni od daty zakupy.

Wspieraj polskie firmy i kupuj u najlepszych.